# Team MP W D L F A D P
1 Molodechno 11 9 1 1 25 9 +16 28
2 Niva Dolbizno 11 7 3 1 30 13 +17 24
3 Lida 11 7 2 2 15 10 +5 23
4 Volna 11 6 2 3 19 13 +6 20
5 BATE II 11 5 4 2 17 14 +3 19
6 ML Vitebsk 11 5 3 3 19 11 +8 18
7 Ostrovets 11 4 4 3 13 14 -1 16
8 Belshina 11 6 2 3 21 15 +6 15
9 Bumprom 11 4 2 5 21 14 +7 14
10 Dinamo Minsk II 11 4 2 5 13 13 +0 14
11 Orsha 11 2 6 3 13 15 -2 12
12 Baranovichi 11 3 2 6 7 20 -13 11
13 Torpedo BelAZ II 11 3 2 6 16 27 -11 11
14 Shakhtyor Soli… 11 3 2 6 12 17 -5 11
15 Lokomotiv Gomel 11 1 6 4 12 15 -3 9
16 Slonim 11 2 3 6 12 19 -7 9
17 ABFF U17 11 3 0 8 11 23 -12 9
18 Energetik-BGU 11 1 2 8 7 21 -14 -5
Sun 16/06/24 Volna 2 - 0 Baranovichi
Sun 16/06/24 Orsha 1 - 0 Dinamo Minsk II
Sun 16/06/24 Niva Dolbizno 3 - 1 ML Vitebsk
Sat 15/06/24 Lida 1 - 0 Energetik-BGU
Sat 15/06/24 Belshina 1 - 1 Ostrovets
Sat 15/06/24 Bumprom 3 - 0 Shakhtyor Soli…
Fri 14/06/24 Torpedo BelAZ II 0 - 2 Molodechno
Fri 14/06/24 Slonim 1 - 0 Lokomotiv Gomel
Fri 14/06/24 ABFF U17 3 - 1 BATE II
Sun 09/06/24 Ostrovets 0 - 0 Bumprom
Sun 09/06/24 Energetik-BGU 0 - 4 Niva Dolbizno
Sun 09/06/24 Lokomotiv Gomel 1 - 1 Orsha
Sun 09/06/24 Baranovichi 2 - 1 Torpedo BelAZ II
Sat 08/06/24 Shakhtyor Soli… 2 - 0 ABFF U17
Sat 08/06/24 ML Vitebsk 2 - 0 Volna
Sat 08/06/24 Dinamo Minsk II 0 - 2 Lida
Sat 08/06/24 BATE II 0 - 0 Slonim
Sat 08/06/24 Molodechno 5 - 0 Belshina
Sat 22/06/24 Energetik-BGU 15 : 00 ML Vitebsk
Sat 22/06/24 Lokomotiv Gomel 15 : 00 ABFF U17
Sat 22/06/24 Ostrovets 16 : 00 Torpedo BelAZ II
Sat 22/06/24 Shakhtyor Soli… 17 : 00 Belshina
Sat 22/06/24 Dinamo Minsk II 19 : 00 Slonim
Sun 23/06/24 Baranovichi 15 : 00 Niva Dolbizno
Sun 23/06/24 Lida 15 : 00 Orsha
Sun 23/06/24 BATE II 17 : 00 Bumprom
Sun 23/06/24 Molodechno 18 : 00 Volna
Sat 29/06/24 Torpedo BelAZ II 02 : 00 Shakhtyor Soli…
Sat 29/06/24 ML Vitebsk 02 : 00 Baranovichi
Sat 29/06/24 Niva Dolbizno 02 : 00 Molodechno
Sat 29/06/24 Volna 02 : 00 Ostrovets
Sat 29/06/24 ABFF U17 02 : 00 Dinamo Minsk II
Sat 29/06/24 Belshina 02 : 00 BATE II
Sat 29/06/24 Bumprom 02 : 00 Lokomotiv Gomel
Sat 29/06/24 Slonim 02 : 00 Lida
Sat 29/06/24 Orsha 02 : 00 Energetik-BGU