# Team MP W D L F A D P
1 Rotor Volgograd 25 16 4 5 39 20 +19 52
2 Torpedo Moskva 25 16 3 6 37 23 +14 51
3 Khimki 25 15 5 5 45 17 +28 50
4 Chertanovo 25 13 9 3 32 18 +14 48
5 Neftekhimik 25 13 7 5 35 22 +13 46
6 Shinnik 25 11 7 7 40 33 +7 40
7 Baltika 25 11 6 8 32 23 +9 39
8 SKA Khabarovsk 25 10 7 8 37 28 +9 37
9 Chayka 25 10 6 9 29 27 +2 36
10 Tom Tomsk 25 9 9 7 30 22 +8 36
11 Nizhny Novgorod 25 9 8 8 28 27 +1 35
12 Krasnodar II 25 6 10 9 30 30 +0 28
13 Armavir 25 6 9 10 22 27 -5 27
14 Avangard Kursk 25 5 12 8 26 36 -10 27
15 Luch Vladivostok 25 6 8 11 27 38 -11 26
16 Spartak Moskva II 25 6 7 12 37 43 -6 25
17 Yenisey 25 6 7 12 21 37 -16 25
18 Mordovia Saransk 25 4 7 14 19 38 -19 19
19 Tekstilshchik 25 5 2 18 24 51 -27 17
20 Fakel 25 3 7 15 13 43 -30 16
Sat 23/11/19 Torpedo Moskva 0 - 2 Luch Vladivostok
Sat 23/11/19 Baltika 0 - 2 Mordovia Saransk
Sat 23/11/19 Krasnodar II 2 - 2 Khimki
Sat 23/11/19 Chertanovo 1 - 0 SKA Khabarovsk
Sat 23/11/19 Fakel 0 - 2 Nizhny Novgorod
Sat 23/11/19 Rotor Volgograd 2 - 0 Tom Tomsk
Sat 23/11/19 Chayka 1 - 0 Armavir
Sat 23/11/19 Shinnik 3 - 0 Tekstilshchik
Sat 23/11/19 Neftekhimik 1 - 0 Yenisey
Sat 23/11/19 Spartak Moskva II 1 - 1 Avangard Kursk
Sun 17/11/19 Baltika 1 - 0 SKA Khabarovsk
Sun 17/11/19 Khimki 3 - 1 Chertanovo
Sun 17/11/19 Armavir 2 - 1 Torpedo Moskva
Sun 17/11/19 Mordovia Saransk 1 - 1 Fakel
Sun 17/11/19 Nizhny Novgorod 1 - 2 Chayka
Sun 17/11/19 Rotor Volgograd 0 - 0 Krasnodar II
Sun 17/11/19 Avangard Kursk 2 - 2 Shinnik
Sun 17/11/19 Spartak Moskva II 0 - 2 Luch Vladivostok
Sun 17/11/19 Tekstilshchik 1 - 2 Neftekhimik
Sun 17/11/19 Yenisey 3 - 0 Tom Tomsk
Mon 09/03/20 Rotor Volgograd 01 : 00 Neftekhimik
Mon 09/03/20 Khimki 01 : 00 Tom Tomsk
Mon 09/03/20 Mordovia Saransk 01 : 00 SKA Khabarovsk
Mon 09/03/20 Tekstilshchik 01 : 00 Spartak Moskva II
Mon 09/03/20 Yenisey 01 : 00 Shinnik
Mon 09/03/20 Armavir 01 : 00 Fakel
Mon 09/03/20 Chayka 01 : 00 Luch Vladivostok
Mon 09/03/20 Nizhny Novgorod 01 : 00 Baltika
Mon 09/03/20 Avangard Kursk 01 : 00 Torpedo Moskva
Tue 10/03/20 Krasnodar II 01 : 00 Chertanovo
Sun 15/03/20 SKA Khabarovsk 01 : 00 Nizhny Novgorod
Sun 15/03/20 Neftekhimik 01 : 00 Khimki
Sun 15/03/20 Tom Tomsk 01 : 00 Krasnodar II
Sun 15/03/20 Chayka 01 : 00 Avangard Kursk
Sun 15/03/20 Shinnik 01 : 00 Rotor Volgograd
Sun 15/03/20 Fakel 01 : 00 Luch Vladivostok
Sun 15/03/20 Chertanovo 01 : 00 Mordovia Saransk
Sun 15/03/20 Yenisey 01 : 00 Spartak Moskva II
Sun 15/03/20 Tekstilshchik 01 : 00 Torpedo Moskva
Sun 15/03/20 Baltika 01 : 00 Armavir